top of page

Hüpnoosist

Mis on hüpnoos?

Tänapäeva teadlaste arvamused hüpnoosi täpsest olemusest võivad ikka veel erineda, kuid see, mida hüpnoos endast tegelikult kujutab, ei ole sugugi müstiline. Hüpnoos on sügav lõõgastunud olek, mis  lubab tavateadvusest mööda minna või seda mujale juhtida . See lubab alateadvusel domineerida seisundis, mida nimetame hüpnootiliseks transiks. Transis olek on sarnane une-eelsele seisundile, kus meel on väga keskendunud ja vastuvõtlik sulle kasulikeks sisendusteks. Hüpnoosis olija ei kaota hetkekski kontrolli ja on teadlik kõigest, mis tema ümber toimub. Hüpnoosist väljudes on inimene lõõgastunud ning tunneb end suurepäraselt.

Kas hüpnoos üldse mõjub mulle?

Kõige lihtsam sellele küsimusele vastust saada on seda ise nö omal nahal kogeda. Teeme koos läbi väikese harjutuse, et saaksid aimu kui turvaline ja lihtne asi see hüpnoos tegelikult on. Vaata ka all olevat hüpnoosi harjutust.

Mis on alateadvus?

Hetkel, mil oleme lõõgastunud, vabad hirmudest, emotsioonidest ning ootustest, olemegi ühenduses oma alateadvusega. Alateadvus on meie uskumuste, teadmiste, kujutluste, hirmude ja seoste panipaik, mis annab meile kõik vastused ning aitab lahendada erinevaid olukordi meie elus. Hüpnoosiga on alateadvuseni lihtne jõuda ning sealt teadmised saada, mis aitavad paremini mõista ennast ja oma elu.

Kuidas hüpnoos aidata saab?

Hüpnoos ja hüpnoteraapia saab inimest aidata mitmel erineval moel ja erinevate murede korral.

Kogedes rahulikkuse ja lõõgastuse tunnet oma kehas, kaob hirm ja ärevus. Kui meel on lõõgastunud, tekib võimalus saada ühendus alateadvusega ja iseendaga, saada teada mida mina päriselt soovin ning leida vastused muidu keerulisena tunduvatele küsimustele.

Samuti sobib hüpnoos hästi kui soovid avastada oma spirituaalsust. Me kõik oleme siia planeedile tulnud vaimse eesmärgiga. Meie hing valib sündimiseks sobiva keha, pere ja olud, mis aitavad meil teha seda, mida peame tegema. Võimalik, et peame õppima mõnda õppetundi, mis jäi eelmistes kehastustes õppimata või oleme siia tulnud, et kiirata omaenda ainulaadset energiat kuhu iganes me ka ei läheks. Sellel teekonnal, mida nimetatakse eluks, unustame põhjuse, miks me siia tulime ja et oleme hinged, kes kogevad inimeseks olemist. Me saame emotsionaalselt haiget, mis võib põhjustada kurbust ja haigusi.  Hüpnoosis olles tuvastame need lõksus olevad emotsioonid, mis tekitavad meie kehas ummistusi, ja vabastame need. Saame lahti lasta sellest, mis on meid elus edasi liikumisel tagasi hoidnud. Hüpnoosi seanss on kingitus, mille teed iseendale.

Vaata ka korduma kippuvaid küsimusi!

hypnosis
bottom of page