top of page
Search

TTHT kliendi kogemus: kaks eelmist elu; külgehaakunud hinge vabastamine; keha tervendamine

Mina käisin Ave Lossmanni juures kogemas TTHT seanssi (Tervendav Transpersonaalne Hüpnoteraapia). Soovisin vastuseid küsimustele: Mis on minu elu eesmärk? Mis on minu jaoks õige töö? Mida ma saaksin teha, et liikuda oma eesmärkide poole? Mul oli soov kohtuda oma Kõrgema Mina ja Teejuhtidega ja mul oli ka neile küsimusi. Seanss algas vestlusega, kus andsin teada oma küsimused. Rääkisin Avele veidi enda elust ning panime kirja tähtsaimad inimesed minu elus.

Ave viis mind hüpnoosi. Esimese vaatepildina nägin end elamas Egiptuses. Ma olin tumedanahaline laps, 13 aastane, suurte silmadega ja õnnelik. Elasin puidust majas ning mul oli suur pere. Ma viibisin palju püramiidides ja aitasin perele niimoodi raha teenida. Seejärel ma nägin oma selle elu viimast hetke, kus ma surma sain. Aasta oli 1944 ja mind lasti maha. See oli natuke kurb vaatepilt.

Teine huvitav eelmise elu etapp: Ma elasin Ameerikas, olin heledanahaline meesterahvas. Teadsin, et mul oli ka abikaasa, kes oli surma saanud. Mul oli beebi süles ja ma põgenesin. Indiaanlased olid ümberringi. Märkasin enda ümber ilusat ja metsikut loodust, kus põgenesin nende indiaanlaste eest, et mitte surma saada.

Minu jaoks oli hüpnoosis olles ka üks suur ehmatus. Skaneerides koos Kõrgema Minaga minu keha, tuli välja, et minu kehas elas üks mees, üks hing. Ta oli 44 aastane mees, kes nimetas ennast Marguseks. Ma sain temalt vastuse, miks ta mu kehas on. Ta sai surma ühel ilusal päikesepaistelisel päeval mil ta jalgrattaga sõites selja tagant lähenevalt autolt löögi sai. Autojuhile paistis päike silma ning ta ei märganud tee ääres sõitvat jalgratturit. See hing, Margus, sai seal see hetk surma. Löögi autolt sai ta selga mida ta minu kehasse üle kandis. Seal selles elus jäid temast maha naine ja väike laps keda ta väga armastas ja igatses. Tema hing oli selleks hetkeks minu kehas elanud juba 15 aastat. Lasime Margusel oma keha tervendada ning enda energia minu kehast kaasa võtta. Ave abiga saatsime Marguse mu kehast ära sinna, kuhu ta kuulub - taevapiirile, kus tema igatsetud vanaema talle vastu tuli.

Eludevahelises ajas ja ruumis kohtusin oma Teejuhiga, kellelt sain teada mis on minu ülesanne siin elus. Ma sain selge vastuse, et minust saab arst ning mul tuleb ka küünlaid valmistada. Teejuhiga koos käisime ka kohas, kus oma oma praegust elu planeerisin. Seal sain taipamis, miks muu elus toimuvad just sellised asjad nagu toimuvad. Kui kõik teekond oli läbi käidud, juhatas Ave mind hüpnoosist välja.

Teraapia oli imeline ja sain teada isegi seda, mida ma siiani ei teadnud. Ma soovin jagada imelist muutumist peale TTHT seanssi. Mul olid seljavalud (mida hing Margus mu kehas tekitas) ja hingamisraskused aeg-ajalt. Tänu seansile ma olen saanud oma füüsilisest valust lahti. Need kadusid, sest keha sai tervendatud. Ma olen vaba. See oli imeline muutus, sest ma sain imelisel moel lahti terviseprobleemidest, mida ma ei osanud üldse oodata.

Ma tunnen rohkem armastust ja rahu endas.

Ma tunnen vabadust ja tean, et ma liigun õiges suunas.

Tänaseks ma valmistan küünlaid ning see pakub rõõmu ja naudingut.

Aitäh Ave!


354 views0 comments

コメント


bottom of page