top of page

Seansid

hypnoosmeri
eelmineelu
higherself

Meelt ja keha
lõõgastav
hüpnoos

90 min

€ 120

See lõõgastav hüpnoosiseanss on nagu minipuhkus, mis sobib hästi unetuse, ärevuse, stressi ja läbipõlemise puhul. 

Võta see aeg iseendale tõeliseks puhkuseks nii kehale, meelele kui ka vaimule. Mõnus tunne ja rahulik meel püsivad veel mitu päeva. Lisaks omandad oskuse kuidas ise endas tuua esile lõõgastuse ja rahu tunnet. See aitab parendada igapäeva elu, suhteid teistega ning tõsta efektiivsust tööl. Kui pea on saanud mõtetest puhata, paraneb mälu ja keskendumisvõime. Seansile tulles võta kaasa ka üks eluline küsimus või teema, millele hüpnoosis olles otse alateadvusest vastust saame otsida.

Eelmise elu

regressiooni

teraapia

120 min

€ 160

Eelmise elu regressioon on teraapiavorm, kus klient hüpnoosis olles juhitakse läbi aja ja ruumi mõnda oma eelmisesse ellu. Seal läbitakse erinevad olulised stseenid, kaasa arvatud surm selles elus. Edasi liigutakse eludevahelisse aega ja ruumi. Seal on võimalik tutvuda hingede maailmaga, kohtutakse oma teejuhtidega ja inimestega, kellega eelmisest elust jäi midagi lahendamata. Rännak eelmistesse eludesse aitab saada informatsiooni oma praeguse elu eesmärgi kohta, abi erinevatele terviseprobleemidele ning leida lahendusi suhteprobleemidele. Selline sügav vaimne kogemus võimaldab leida vastuseid paljudele meie elu ja eksistensi puudutavatele küsimustele.

4 - 5 h

€ 300

(broneerimistasu 50€)

TTHT hüpnoosiseanss on ennekõike spirituaalsel teel olevatele inimestele mõeldud seanss. Selle käigus viiakse klient sügavale hüpnoosi, kus külastatakse eelmiseid elusid ja eludevahelist perioodi, kohtutakse teejuhtidega,  esitatakse küsimusi Kõrgmale Minale ning tervendatakse keha.

See on sügav spirituaalne kogemus, mis avardab teadvust ja laiendab arusaama kõigest mis on. Kuidas seansiks valmistuda ja palju muud loe siit...

bottom of page