top of page

Tervendav transpersonaalne hüpnoteraapia - TTHT

Kas sa oled kunagi mõelnud selle üle, mida sa peaksid siin selles elus tegema? Milline on sinu selle elu ülesanne ja kas sa oled õigel teel? Miks koged just selliseid asju või kust oled sa siia inkarneerunud? Oled sa peale lähedase inimese kaotust jäänud vastusteta, tahaksid teada kuidas tal läheb ja mida peaksid ise edasi tegema? Me oleme hinged, kes kõnnivad ringi kehas ja meie jaoks on olemas palju enamat, kui see mida meid on õpetatud uskuma. Sinu elul on eesmärk ja on asju, mida sa tulid siia kogema ja saavutama just praegusel ajal. On põhjus, miks sündisid just siia sellesse aega, kohta ja perekonda. Sa oled sõlminud lepingud olemaks  seotud kindlate isikutega selles elus nagu su perekond ja lähedased, kaasa arvatud sinu spirituaalne teejuht, kes kunagi su kõrvalt ei lahku. Kui oled õigel teel, on see põnev ja kaasahaarav. Kui sa aga ei tegele sellega, mida siia ellu tegema tulid, pole su elu rahuldust pakkuv.

Miks nimetan QHHT tehnika seansi TTHT seansiks?

Sellepäarst, et QHHT (Quantum Healing Hypnosis Technique - kvant tervenemise hüpnoosi tehnika) on üks hüpnoosi tehnikatest ja seda võib õppida läbi viima igaüks. Minu puhul on olnud selle tehnika oskuste omandamine nö lisaõpe. Kuna oman väljaõpet psühholoogias ja transpersonaalses hüpnoteraapias, siis minu oskused ja teadmised lubavad pakkuda ka teraapiat. Ehk siis oman rohkem teadmisi ja oskusi, et üles tulevaid teemasid süvitsi käsitleda. Ja siit ka nimetus TTHT - tervendav transpersonaalne hüpnoteraapia.

Seansi kirjeldus

Seanss algab vestlusega, mille käigus terapeut tutvub kliendiga ja tema elulooga. Samuti vaadatakse üle kliendi poolt kirja pandud ja kaasa võetud küsimused, millele ta vastuseid otsib. Peale kuni paaritunnist vestlust leitakse mugav olemine ja klient viiakse transsi. Peale hüpnoosi viimist juhatatakse klient tagasi 1-3 eelmisesse ellu, mille valib välja kliendi alateadvus ja mis kõige paremini aitab mõista praeguse elu teemasid. Eelmises elus ühendub klient ümbrusega ja sellega kes ta on. Edasi liigutakse erinevatesse olulistesse päevadesse ja lõpuks selle elu viimasesse päeva. Tavaliselt on surma stseen oluline ja sellepärast ei pea muretsema ega hirmu tundma. Seda on võimalik vaadata kõrvalseisjana, et leevendada füüsilisi ja emotsionaalseid tundeid. Siis läheb inimene hingede maailma, kus saadakse hea ülevaade eelmise elu õppetundidest ja nende eesmärkidest, tutvutakse hingede maailmaga ja kohtutakse teejuhtidega. Hingede maailmas saab klient soovi korral kohtuda ka mõne siit ilmast lahkunud lähedasega saamaks vastuseid ning hingerahu.

Edasi läheb asi väga põnevaks ja esile kutsutakse kliendi Kõrgem Mina. See osa inimesest on temaga koos olnud aegade algusest saadik. See võimas energia selgitab, miks ta valis just need elud, vastab kõikidele küsimustele ning skaneerib keha leidmaks sealt kõike, mis ei lase kehal hästi ja tõhusalt funktsioneerida. Inimese Kõrgem Mina soovib alati ainult parimat ja tema armastus, headus ja huumorimeel on sõnulseletamatud. Ta suudab väga lihtsalt selgitada probleemide ja murede päritolu ning on ülimalt õnnelik selle üle, et ta lõpuks rääkida saab! 

NB! Tulla saab ainult see info, millel inimene ISE tulla lubab!

​​

Seansil kasutan põhiliselt Dolores Cannon`i QHHT hüpnoositehnikat (vaata lisaks ) ja Alba Weinman`i seanssidelt kogutud märkamisi (vaata lisaks). Samuti kaasan ka kõik oma 30 eluaasta jooksul kogutud teadmised psühholoogiast, teraapiast, transpersonaalsest psühholoogiast ja hüpnoteraapiast, hüpnoosist, esoteerikast, spirituaalsusest, kvantfüüsikast, paranormaalsusest ja maavälisest elust-olust-olenditest. Loe minu kohta rohkem siit

KUIDAS SEANSIKS VALMISTUDA?

Valmista ette nimekiri küsimustega, mida soovid esitada oma Kõrgemale Minale ja võta see kaasa (selges kirjas või trükitud). Kokku maksimum 10 küsimust. Küsimused peaksid olema ainult SINU enda kohta, mitte teiste. Mõned näited:

Elu puudutavad ja/või spirituaalsed küsimused (elu eesmärk, minu ülesanne siin elus, minule määratud teekond, kust ma pärit olen jne.)

 • Mis on minu elu eesmärk? Kas ma olen õigel teel? Mida ma saaksin teha, et aidata ennast vaimsele teele?

 • Mida ma saaksin teha, et liikuda oma eesmärkide poole?

 • Minu elus on juhtunud midagi (kogemus, unenägu, teadmine jne). Mis see oli ja miks see juhtus?

 • Kas ma olen tähelaps (starseed)? Kui jah, kust ma tulin? Mida tegema?

 

Suhteid puudutavad küsimused

 • Kas mu elukaaslane või sugulane on minu hingesugulane?

 • Mul on keeruline suhe oma partneriga, lapsega, õe-vennaga. Miks see nii on ja kas seda saaks tervendada?

 

Karjääri/tööd puudutavad küsimused

 • Mulle ei meeldi minu töö/ see, mida koolis õpin – kas peaksin sellest loobuma?

 • Mida selle asemel peaksin tegema?

 

Tervisega seotud küsimused

 • Miks mul on see valu, allergia või haigus?

 • Miks ma ei võta kaalus alla?

 • Kuidas saan vabaneda sõltuvusest?

 

 

PANE PAIKA OMA KAVATSUS

See on tegelikult eduka seansi võti. Hetkel, mil sina oled vastu võtnud otsuse läbida hüpnoosi seanss, hakkab sinu Kõrgem Mina selleks ette valmistuma, avades sinu energiakanalid hõlbustamaks sinuga suhtlemist. Mõtted ja energia hakkavad automaatselt toimima selliselt, et sind seansiks ette valmistada. Küll aga tuleb sinu nö tavateadvusele meenutada, et selle kogemuse käigus peab tema olema tagaplaanil. 

Kasulik info: Võimalusel ära joo seansi hommikul kanget kohvi; ära joo alkoholi seansi toimumise päeval ega eelneval õhtul; ära võta mingeid rahustavai tablette; pane selga mugavad riided. Eesmärk on minna imelisse sügavasse lõõgastunud olekusse!

Ära sea ootusi! Meie eesmärgistatud ühiskonnas on meile öeldud, et on vaja seada eesmärgid ja näha tulemusi. Sellise hüpnoosi puhul see ei tööta. Iga inimese kogemus on ainulaadne. Sinu Kõrgem Mina näitab sulle täpselt seda, mida sa pead praegu siin elus teadma. Lase vabaks ootus selles osas, et kuidas sa peaksid ennast transis tundma või milline peaks sinu seanss välja nägema. Lihtsalt naudi kogemust ja lase Universumil detailide eest hoolitseda.

Seansi salvestamine: Kuna sa võid seansist mäletada vaid mingeid osasid, siis see lindistatakse telefoni helisalvestiga ja saadetakse sulle hiljem meiliga. Võid salvestada ka enda kaasa võetud telefoni või salvestusseadmega.

Peale seanssi: Sa oled täiesti ergas aga sügavalt lõõgastunud. Söö kindlasti peale seanssi midagi, sest see aitab sul energiad uuesti maandada. Samuti aitab maandamisele kaasa näiteks paljajalu murul käimine või puu kallistamine. Plaani oma päev selliselt, et peale seanssi ei oleks sul tegevusi, mis nõuavad suurt keskendumist või suurt füüsilist jõudu.

Kindlasti on väga soovituslik kuulata hiljem oma seanssi vähemalt kolm korda, eriti neid kohti kus räägib Kõrgem Mina. Umbes kolm päeva peale seanssi on ühendus Kõrgema Minaga avatud. Pööra sel ajal tähelepanu oma unenägudele, sest läbi nende on Kõrgemal Minal sinuga lihtsam suhelda.

Vahel võtab see aega, et kõike seansi ajal toimunut protsessida. Eriti siis, kui seansi ajal juhtub palju asju korraga lühikese aja jooksul. Ole tähelepanelik, sest olulist infot võib läbi tulla hetkel mil seda kõige vähem ootad. Kuna lindistusele jääb ka sinu Kõrgema Mina vibratsioon, toimub mõistmine ja enesetervenemine  iga kord lindistust uuesti kuulates.

Sul võib peale seanssi olla tunne, et toimus liiga vähe ja sulle jäid mõningad kahtlused. Palun ole teadlik sellest, et Kõrgema Mina poolt läbi viidud taastamise füüsiline manifesteerumine kehas võib võtta aega. Igasugused kahtlused, analüüsid või skeptitsism õõnestaksid ja tühistaksid Kõrgema Mina poolt seansi ajal tehtud töö. Kuulake oma seansi helisalvestust sageli ja usaldage täielikult protsessi! VÄGEVAT KOGEMIST!

TTHT seanss kestab 4-6 tundi ja hind on 350 eurot. 

 

Oluline on teada, et:

 • aja broneerimiseks tuleb tasuda 50€ ettemaks.

 • aja tühistamisel vähemalt 3 päeva enne seanssi tagastatakse ettemaks 100%.

 • aja tühistamisel hiljem kui 3 päeva enne seanssi või mitte ilmumisel, ettemaksu ei tagastata.

 • seansi aega saab ühe korra muuta kui sellest teada anda hiljemalt seansi toimumise päeva hommikul kella 8.00-ks.

Ettemaksu saab tasuda Hingehooldus OÜ kontole EE502200221060255551, selgitusse seansi toimumise kuupäev ja osaleja nimi. Ülejäänud summa saab tasuda kohapeal sularahas või ülekandega samale kontole hiljemalt seansi alguse ajaks.

bottom of page