top of page

Minu teekond

Juba üsna noorena huvitasid mind just need asjad, mis ei olnud mõõdetavad, silmale nähtavad ega käega katsutavad, aga millest olid teadlik mingi teise meele kaudu. Mind köitsid unenäod, jutud vaimudest, artiklid ufodest ning kõikvõimalikud muud paranähtused ja teemad. Kinnituse, et kõik siin maailmas ei ole ainult must ja valge, andsid nii mõnedki omal nahal kogetud müstilised juhtumid. 

 Kui põhikool ja keskkool selja taha olid jäänud, olin nagu eksinud hing. Erinevalt teistest eakaaslastest, ei olnud mul õrna aimugi, mida oma elus teha tahaksin. Sai siis proovitud erinevaid ameteid, mõned ettevõtted loodud ja isegi ülikooli astutud, kuid ükski neist ei olnud päris see. Peale oma teise lapse sündi, kui olin 30 aastane, sain aru sellest, mida olin ammu otsinud. Mind huvitas inimene, tema olemus, mõtlemine ja käitumine. See juhatas mind psühholoogia õpinguteni Tallinna Ülikoolis, mille lõppedes aga tundsin, et õpitu ei olnud minu jaoks ammendav. Tundsin, et õpe ei läinud piisavalt sügavale ning tegeles rohkem teadustööga, sümptomitega ja diagnoosimisega. Mõtlesin, et kui keegi tuleks nüüd oma murega minu juurde, ei oskaks ma teda kuidagi aidata, veel vähem tema olemuseni jõuda. Seega, kui mul oli valida, kas lihtsalt psühholoogia õpingud ülikoolis või transpersonaalne psühholoogia ja hüpnoteraapia erakoolis, siis oli valik minu jaoks väga lihtne. Loomulikult tundus põnevam ja ahvatlevam teine variant. Erakoolis Teadlik Mina sai lõpetatud kolmeaastane kursus, mille käigus kõik hüpnoosid ja teraapiad ka enda peal praktika näol järgi proovitud said. Lisaks sai läbitud mitmeid erinevaid koolitusi ja seminare, sh eelmiste elude regressioon, traumatöö, psühhosomaatilised haigused, unenäod jne. Just selles koolis omandatud õpingud ja paralleelselt uuritud spirituaalne maailm andis mulle oskused ja julguse hakata kliente vastu võtma. 

Kuidas jõudsin võimsa spirituaalse hüpnoosiseansini (TTHT)

Ühel hetkel hakkas minu elus figureeriv väga spirituaalne inimene rääkima, et ole hea ja vaata milliseid vägevaid hüpnoosiseansse üks naine USA-s teeb. Kui nägin, et tema videod on 1,5 - 2,5h pikad, lõin käega. Ei olnud minul huvi ega aega neid vaadata. See inimene käis mulle 6 kuud peale, et ma seda teeks kuni lõpuks olin nõus ühe video ära vaatama. Ja siis läks möll lahti. Kui olin selle ühe video ära vaadanud vaatasin edasi ka teise, kolmanda, neljanda jne jne. Hakkasin märkmeid tegema, tõlkima ja materjale otsima. Lõpuks kaasates ka kõik enda teadmised ja oskused psühholoogiast, teraapiast, hüpnoosist, psühhosomaatikast (keha-meele seosed) ja spititualismist saigi kokku pandud TTHT seanss.  mis on väga võimas ja Eestis ainulaadne. 

Jäänud oli veel üks probleem. Kuna mulle meeldib inimestele jagada asju, mida ise kogenud olen, siis tekkis küsimus, kuidas sama seanssi ise läbi teha saan kui Eestis keegi seda ei tee. USA-s tegutsev Alba Weinman, kelle videosid vaatasin, asus Ameerikas ja seansi hind oli tol ajal 500 USD. Kuidagi ei olnud see mulle taskukohane. Lahenduse leidsin sama inimese näol, kes mind esimest videot vaatama "sundis". Kuna ta oli samu videosid palju vaadanud, oskas ta seanssi juhtida. Mina viisin end hüpnoosi ja tema juhtis mälu ja kirja pandud märkmete põhjal mind läbi seansi. Tulemused olid vapustavad. Sain teada oma elu eesmärgi, kohtusin teejuhtide ja Kõrgema Minaga. Minu iskliku kogemuse kohta saab täpsemalt lugeda blogist.

Hüpnoosi seanssidel on Inimesed saanud imelisi kogemusi. Oma silmaga olen näinud uskumatuid tervenemisi, saanud vestelda erinevate olendite ja energiatega, kogenud külgehaakunud hingede ära saatmist ja saanud kasulikke sõnumeid meile kõigile.  

Hiljem täiendasin end veelgi ja läbisin Dolores Cannoni QHHT (kvant tervenemise hüpnoosi tehnika) kursuse.

Hüpnoterapeut

Minu lähenemine

Igale kliendile lähenen individuaalselt, sest iga mure, teema või küsimus on ainulaadne. Seansi alguses tutvun kliendiga ja tema põhiliste küsimustega millega ta minu juurde on tulnud. Vaatleme elu hetkeseisu kust liigume edasi, et lõpuks jõuda probleemi tuumani. Kliendiga töötades ühendan omavahel kõik oma teadmised psühholoogiast, teraapiast, hüpnoosist, paranormaalsusest ja spirituaalsusest, mis kokku annab mulle ühe vägeva ja võimsa tööriista inimeste aitamiseks. Samas olgu öeldud, et kõige suurema töö teeb inimene ise koostöös oma Kõrgema Minaga.

Hypnosis
bottom of page