top of page

Hüpnoosist

Mis on hüpnoos?

Tänapäeva teadlaste arvamused hüpnoosi täpsest olemusest võivad ikka veel erineda, kuid see, mida hüpnoos endast tegelikult kujutab, ei ole sugugi müstiline. Hüpnoos on sügav lõõgastunud olek, mis  lubab tavateadvusest mööda minna või seda mujale juhtida . See lubab alateadvusel domineerida seisundis, mida nimetame hüpnootiliseks transiks. Transis olek on sarnane une-eelsele seisundile, kus meel on väga keskendunud ja vastuvõtlik sulle kasulikeks sisendusteks. Hüpnoosis olija ei kaota hetkekski kontrolli ja on teadlik kõigest, mis tema ümber toimub. Hüpnoosist väljudes on inimene lõõgastunud ning tunneb end suurepäraselt.

Kas hüpnoos üldse mõjub mulle?

Jah, hüpnoos mõjub igale inimesele. Tegelikult on hüpnoosiseisund kõigile tuttav ja meie kehale väga loomulik olek.  TTHT seansil saavutatav transiseisund on olek, mida kogeme iga päev vähemalt kaks korda - vahetult enne uinumist ja ärkamist.  See on olek, kus keha on lõõgastunud ja meel on rahulik. Selles olekus on meie loogiline ja ratsionaalne meel puhkeasendis ja ei sega meie mõnusat olemist enda hirmu ja negatiivsete juttudega. Kui tema on rahulik, tekib võimalus "kuulda" päris enda olemuse mõtteid ja seeläbi tajuda elu ja ennast palju avarama ja suurema nurga alt.  Vaata ka blogisse lisatud infot ja videot, mis aitab mõista miks loogiline meel aina rohkem kohal on.

Vaata postitust ja videot siit

Mis on alateadvus?

Hetkel, mil oleme lõõgastunud, vabad hirmudest, emotsioonidest ning ootustest, olemegi ühenduses oma alateadvusega. Alateadvus on meie uskumuste, teadmiste, kujutluste, hirmude ja seoste panipaik, mis annab meile kõik vastused ning aitab lahendada erinevaid olukordi meie elus. Hüpnoosiga on alateadvuseni lihtne jõuda ning sealt teadmised saada, mis aitavad paremini mõista ennast ja oma elu.

Kuidas hüpnoos aidata saab?

Hüpnoteraapia saab inimest aidata kõikide murede korral: keerulised suhted, füüsilised sümptomid ja haigused kehas, paranolrmaalsed ja spirituaalsed küsimused.

Kogedes rahulikkuse ja lõõgastuse tunnet oma kehas, kaob hirm ja ärevus. Kui meel on lõõgastunud, tekib võimalus saada ühendus enda alateadvusega. mõista mida päriselt soovin ning leida vastused muidu keerulisena tunduvatele küsimustele. Samuti sobib hüpnoos hästi kui soovid avastada oma spirituaalsust või pistad rinda paranormaalsete nähtustega.

 Me kõik oleme siia planeedile tulnud vaimse eesmärgiga. Meie hing valib sündimiseks sobiva keha, pere ja olud, mis aitavad meil teha seda, mida peame tegema. Võimalik, et peame õppima mõnda õppetundi, mis jäi eelmistes kehastustes õppimata või oleme siia tulnud, et kiirata omaenda ainulaadset energiat kuhu iganes me ka ei läheks. Sellel teekonnal, mida nimetatakse eluks, unustame põhjuse, miks me siia tulime ja et oleme hinged, kes kogevad inimeseks olemist. Me saame emotsionaalselt haiget, mis võib põhjustada kurbust ja haigusi.  Hüpnoosis olles tuvastame need lõksus olevad emotsioonid, mis tekitavad meie kehas ummistusi, ja vabastame need. Saame lahti lasta sellest, mis on meid elus edasi liikumisel tagasi hoidnud.

TTHT seansi ajal loome ühenduse sinu alateadvuse ja Kõrgema Minaga -  sinu hing, kes mäletab põhjust ja eesmärki miks siia tulid. Ta teab sinu kohta rohkem, kui sa ise siin kehas. Seansi ajal keskendun sellele, mida sinu hing vajab tervenemiseks.  Kui traumadest on lõksu jäänud emotsioone, mis tekitasid sinu kehas blokeeringuid, tuvastatakse, vabastatakse ja muundatakse need, et heaolu tunne saaks taas voolata.  Teistele ja endale andestamise tegu on võimas. See laseb sul lõpuks lahti lasta sellest, mis on sind tagasi hoidnud, et saaksid oma elus edasi liikuda. 

See on kingitus, mille sa teed iseendale.

Vaata ka korduma kippuvaid küsimusi!

bottom of page